Konkurs TYTANIT – jak grać by wygrać?

W każdy roboczy czwartek od 11 kwietnia 2019 r. w godzinach od 19.00 do 22.00 można brać udział w naszym konkursie.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba posiadać unikatowy kod ze zdrapki, którą można otrzymać po zakupie biostymulatora TYTANIT w jednym z ponad 200 sklepów na terenie całej Polski. Unikatowy kod ukryty pod zdrapką pozwala brać udział w konkursie.

Po wpisaniu kodu i podaniu kilku danych o swoim gospodarstwie można przystąpić do odpowiedzi na pytania. Ale uwaga: liczy się szybkość!. Wygrywa ta osoba, która odpowie poprawnie i najszybciej na 5 pytań dotyczących Tytanitu. Czas jest liczony od rozpoczęcia udziału w quizie do jego zakończenia. Nie jest ważne, czy jest to godzina 19.00 czy 21.00. Ważne, żeby czas odpowiadania zapewnił miejsce w najszybszej grupie uczestników quizu, premiowanej nagrodami. Oczywiście konieczne jest udzielenie 100% poprawnych odpowiedzi.

Pytania dotyczą produktu TYTANIT i tytanu. Jeśli znaleźli się Państwo w gronie najsprawniejszych, najszybszych nagrodzonych osób, to przy użyciu tego samego kodu nie można już dalej brać udziału w konkursie, ale nic nie przeszkadza, aby nabyć kolejne minimum 3 liry produktu i startować dalej.

Życzymy zwycięstwa i nagród.